Ev ve Ofis Depolama Kozcuoğlu Nakliyat Ofis Taşımacılığı - İstanbul Kadıköy Kartal Pendik Tuzla Ümrraniye Ataşehir İşyeri ve Ofis Taşıma 5

Ev ve Ofis Depolama

Ocak 17, 2017

Kozcuoğlu Ofis Taşıma Şirketimiz Ev ve Ofis Depolama hizmetlerini başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye geneli sunmaktadır. Kaliteden ve Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ek maliyetlere gerek kalmadan tedarikçiden halka direk hizmet anlayışıyla siz değerlim müşteriler ilerimizin hizmetindeyiz. Gerek Ev Eşyası Depolama ve gerekse Ofis Eşyalarının depolanması çalışmalarımız ile ilgili bu güne kadar binlerce başarılı referans çalışmalarımız olmuştur. Nitekim her hangi bir olumsuzluk yaşamadan teslimat gerçekleştirdik.

 

İstanbul Ev ve Ofis Depolama Firması

İstanbul’da Ev ve Ofis Depolama Firması arayan değerli müşterilerimiz için en ideal planlamayı ve hizmeti geliştirdik. En başarılı yöntemlerle ve eşyalarının da zarar görmemeleri için özenle çaba gösterdik. Sonuç olarak mükemmele yakın bir çalışma gerçekleştirdik. Depolarımız da güvenlik kameralarıyla 7/24 izleme olanağı sunduk. İnternet üzeriden müşterilerimiz diledikleri zaman kendilerine verilen kod ile telefon veya bilgisayarlarından online depomuzu izleyebilir eşyaları hakkında bilgi alabilirler.

Ev ve Ofis Depolama Kozcuoğlu Nakliyat Ofis Taşımacılığı - İstanbul Kadıköy Kartal Pendik Tuzla Ümrraniye Ataşehir İşyeri ve Ofis Taşıma 5

 

Ev ve Ofis Depolama Hizmetleri

Ev ve Ofis Depolama Hizmetleri önemli bir çalışma ve özen gerektirir. Müşterilerimiz için çok değerli kıymetli eşyalarını sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek görevimizdir. Bunun için gerekli tedbirleri alacağımızı peşinen taahhüdünü vermekteyiz. Bunun yanında sadece sözde değil resmi yazılı sözleşme ile de tüm taahhütlerimizi yazıya dökmekteyiz. sigortalinakliyat.com acentesi ile anlaşmamız bulunduğundan eşyalarınız sigorta kapsamında güvenli bir şekilde korunmaktadır. Her hangi bir olumsuzluk yaşanması durumuna zararlarınız Kozcuoğlu Ofis Taşıma firmamızca karşılanacaktır.

 

Ev ve Ofis Depolama Firmaları

Depolama Firmaları, İstanbul’da Kiralık Depo Firmaları, Ev ve Ofis Depolama Firmaları arayışında olan vatandaşlarımız doğru yerdesiniz. Sizler için evden eve ofisten ofise depolarımızda eşyalarınızı belirlediğiniz zaman zarfında bekletmekteyiz. Depolama Firmaları arayan vatandaşlarımızın dikkat etmesi gereken husus firmanın güvenilir, resmi bir şirket olmasıdır. Logolu araçları kullandığı sözleşmeli ve sigortalı çalışması gibi hususlara dikkat etmelidirler. Aksi halde dolandırıcı ve merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalarca mağdur edilebilirler.

 

Ev ve Ofis Depolama Firmaları

Ev ve Ofis Depolama Fiyatları açısından uygun, avantajlı ve ucuz fiyatlar sunan firmamız sizlere ek maliyetler çıkarmamaktadır. Depomuz kendimize ait olduğundan kiramız bulunmamaktadır. Personellerimiz kendi sürekli maaşlı personeller imizdir. Eşyaların taşınması, sevkıyatı kendi araçlarımız ve personel kadromuzca yapılır. Paketleme ve ambalajlama kendi malzemelerimiz ile kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilir. Tüm bu hususlarda ek maliyetler olmadığından siz değerli müşterilerimize de ucuz fiyatlara kaliteli hizmet sunmaktayız.