Antika Eşya Taşımacılığı - İstanbul Antika Eşya Taşıma Şirketi Garantili Sigortalı Taşıma

Antika Eşya Taşımacılığı

Ocak 17, 2017

Antika Eşya Taşımacılığı firmaları arasında ucuz fiyatlara güvenli taşıma, nakliye hizmeti sunan sözleşmeli ve garantili nakliyat firması Kocuoğlu Ofis Taşıma Şirketimiz ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

 

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı titizlik gerektiren ekstra özen gerektiren bir taşıma yöntemidir. Her nakliyat firması veya kendine nakliyat şirketi diyen firmanın yapamayacağı bir taşıma nakliye yöntemidir. Antika Eşyalar değerli kıymetli eşyalar olduğundan her önüne gelen merdiven altı kişileriyle de çalışılmaması gerektiğini belirtmek isteriz. Zira antika eşyalarınız çalınabilir, değiştirilebilir, Zarar verilebilir. Taşıma esnasından çarpma, çizilme darbe alma gibi olumsuzluklara maruz kalınabilir. Tüm bu sözünü ettiğimiz hususlarda stres yaşamamanız için zarar etmemeniz için Kozcuoğlu Ofis Taşıma firmamızı tercih edin. Kozcuoğlu Ofis Taşımacılığı firmamız resmi bir şirket olup, araçlarımız personellerimiz sürekli maaşlı çalışanlarımız dır.

Antika Eşya Taşımacılığı - İstanbul Antika Eşya Taşıma Şirketi Garantili Sigortalı Taşıma

 

Antika Eşya Taşımacılığı Firmaları

İstanbul’da Antika Eşya Taşımacılığı Firmaları arasında en güvenli taşıma yöntemlerini sözleşmeli ve sigortalı olarak garanti kapsamında gerçekleştiren firmamız ile çalışmanız için bir den çok neden var. Sigortalı Nakliyat sözleşmemiz ile eşyalarınız güvence altına alınır. Taşıma süresinde doğabilecek zararlar tarafımızca karşılanır. Taşıma nakliye süresinde de zarar görmemesi için ekstra özen gösterilerek gerekli tedbirler alınır. Eşyalarınız ambalajlanır, paketlenir çok gerek duyulur ise özel kasalarımızda taşınır. Ayrıca kutu ambalajlarımız da mevcut olup gerekli durumlarda eşyalarınız özenle paketlenerek kutulanarak taşınır.

 

Antika Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Antika Eşya Taşımacılığı Fiyatları açısından değerlendirildiğinde diğer nakliyat çalışmalarına nazaran daha riskli ve daha da dikkat edilmesi gereken bir taşıma yöntemidir. Dolayısıyla fiyat farklı bir nebze olması doğal karşılanmalıdır. Tabi ki eşyanın değerine göre çok fahiş fiyatlar verilmesi doğru değildir. Firmamız tarafından böylesi bir durum söz konusu dahi olamaz. Lakin güvenilir olmayan her çalışmadan fırsattan istifade eden firmalar ile karşılar çok fahiş fiyatlara maruz kalır iseniz, sizlere tavsiyemiz bir kaç nakliye şirketlerinden de teklif alınız. Tabii ki burada sözünü ettiğimiz husu şirketlerdir. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz şahıslardan uzak durunuz. Eşyalarınızı ucuz taşıyacak diye telafisi mümkün olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sözleşme ve sigortalı nakliyat hizmeti sunan firmaları tercih ediniz.