Sultanbeyli Ofis Taşımacılığı - kozcuoğlu istanbul sultanbeyli işyeri ve ofis taşıma

Sultanbeyli Ofis Taşımacılığı

Ocak 17, 2017

Güvenilir Sultanbeyli Ofis Taşımacılığı firması olarak İstanbul’ da sözleşmeli, sigortalı ve asansörlü Ofis Taşıma hizmeti sunmaktayız.

 

Sultanbeyli Ofis Taşımacılığı

Sultanbeyli Ofis Taşımacılığı firmamız son 3o yılı aşkın süredir İstanbul ve Tüm Türkiye geneli nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir. İstanbul Sultanbeyli Ofis Taşımacılığı alanında binlerce nakliyat çalışmamız olmuştur. Bu güne kadar bütün nakliye çalışmalarımızda bütün gerekli güvenlik tedbirlerini aldık. Eşyaların zarar görmemesi adına özel ambalaj ve paketleme malzemelerini kullanmaktayız. Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemeleri için elimizden geleni yapmaktayız. Her türlü ihtimali göz önüne alan firmamız Sigortalı ve Sözleşmeli taşımacılık hizmeti ile stressiz ve konforlu taşınma olanağı sağlar.

 

Sultanbeyli İşyeri ve Ofis Taşıma

Sultanbeyli İşyeri ve Ofis Taşıma alanında çalışmalarımıza başlamadan önce eşyalarınızı özel olarak söküm, de montaj işlemi uygularız. Ardından önem ve hacim sırasına göre eşyalarınızı araçlarımıza yükleriz. Evrak Dolapları, Bilgisayarlar, Yazıcılar, Büro Masaları Sandalyeleri ve Yönetici Müdür Odası Demirbaş malzemeleri özenle yüklemekteyiz.

 

Sultanbeyli Ofis Taşımacılığı - kozcuoğlu istanbul sultanbeyli işyeri ve ofis taşıma

 

Sigortalı Sultanbeyli Ofis Taşıma Firmaları

Sigortalı Sultanbeyli Ofis Taşıma hizmeti ile eşyalarınız güvenli emin ellerde her türlü zara karşın sigorta acentemiz www.sigortalinakliyat.com anlaşmamız kapsamında her türlü zararlarınız karşılanmaktadır. Söz gelimi değil, yazılı sözleşme ile eşyalarınızın kurulumuna kadar taşınma süresince geçerli olan hizmetimiz eşya güvenliğini kapsar. Sultanbeyli Ofis Taşıma Firmaları arasında aynı şartlarda taşıma yapacak bir firma daha yoktur. Sektöre yön verek ve parmakla gösterilen firmamız ile çalışmak sizlere de kazandıracaktır.

 

Sultanbeyli Ofis Taşıma Fiyatları

Sultanbeyli Ofis Taşıma Fiyatları açısından bakıldığında oldukça makul ücretler sizleri karşılar, ortalama bir büro için konuşacak olur isek 750 TL civarı bir fiyat çıkar tabii ki burada büro sayısı eşyaların hacmi ve sayısı gidilecek mesafe gibi bir dizi unsuz fiyatları belirlememizde etkili olmaktadır. Her şeye rağmen un uygun ve en ucuz fiyatlarla kaliteli taşıma hizmeti için sizleri Sultanbeyli Ofis Taşımacılığı büromuza bekleriz.

 

İstanbul Sultanbeyli Ofis Taşıma Videosu