Ofis Taşımacılığı

Ocak 17, 2017

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere tüm Türkiye’de Ofis Taşımacılığı hizmetini garantili ve profesyonel ve Uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı denince akla elen ilk firma Kozcuoğlu Ofis Taşıma firmamız dır. Ofis Taşıma alanında 1987 yılından bu yana İstanbul’da bilerce nakliye işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Her biri kendi alanında uzman olan yılların ustası personel kadromu ile taşıma çalışmalarını yapmaktayız. Mobilya Usmanız, Sıhhi Tesisat Ustamız, Bilişim Teknikeri elemanımız, Elektrik Teknisyeni elemanımız başta olmak üzere nitelikli personel kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi ek maliyetler altına almadan A’dan Z’ye Ofis Taşımacılığı işlemlerinin tümünü üstlenerek yapmaktayız. Diğer Nakliyat firmaları sizleri en az 3-5 farklı iş kolundan usta ile muhatap kılıp sizlere maddi ve manevi ek maliyetler çıkaracaktır. Oysa Kozcuoğlu Ofis Taşıma Şirketimiz sizler için gerekli bütün tedbirleri peşinen alacağını taahhüt eder. Taşıma aşamalarını karşılıklı sözleşme ile imza altına alırız. Eşyalarınızın mahiyetine göre dilerseniz Sigortalı Nakliyat sözleşmemiz de mevcuttur. Değerli Eşyalarınız, Ziynet Eşyalarınız, Tablolarınız, Bilgisayar ve Sunucular gibi farklı eşya türleri için sözleşme yapılmaktadır.

 

İstanbul Ofis Taşımacılığı Firması

İstanbul Ofis Taşımacılığı Firması olarak İstanbul Anadolu Yakası Ağırlıklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 3. Köprü malumunuz kurulduktan sonra ek maliyetler çıktığından daha çok Anadolu Yakası bölgelerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kozcuoğlu Ofis Taşıma - İstanbul Ofis Taşıma Firması - İşyeri ve Ofis Taşımacılığı -1

 

Ofis Taşımacılığı Firmaları

Ofis Taşımacılığı Firmaları arasında en profesyonel, güvenli taşıma hizmeti sunan firma olarak önceliğimiz güvenliktir. Eşya güvenliği bizim için çalışmada en önemli husustur. Eşyalarınızın ofis malzeme ve demirbaşlarının de montaj ve montaj işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Personellerimizin her biri alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Mobilya Ustamız, Marangoz alanında uzmanlaşmış deneyimli bir ustadır. Bir diğer taraftan elektrik elektronik teknisyenimiz de alanında uzmandır. Bilgisayar ve diğer elektronik eşyalarının de montaj ve montaj işlemleri için de Bilgisayar teknikerlerimiz bulunmaktadır. ofis Bilgisayarlarının Yazıcılarının tekrar yerinde çalışır halde kurulumunu sağlamaktayız. Tüm sözünü ettiğimi bu işlemler için ak maliyetler neredeyse taşıma ücreti ve katlarını çıkarır iken bizler tüm işlemleri üstlenmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi de ek maliyet masraflardan kurtarmaktayız.

 

 

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

En Uygun Fiyatlara Ucuz Ofis Taşıma Ücretleri ile İşyeri, Ofis ve Büronuzu taşıyoruz.

Kozcuoğlu Ofis Taşıma - İstanbul Ofis Taşıma Firması - İşyeri ve Ofis Taşımacılığı -2