Sancaktepe Ofis Taşımacılığı - Kozcuoğlu İstanbul Sancaktepe Ofis Taşıma

Sancaktepe Ofis Taşımacılığı

Ocak 17, 2017

Sancaktepe Ofis Taşımacılığı şirketi olarak İstanbul’da İşyeri ve Ofis Taşıma hizmetini Garantili, Sözleşmeli, sigortalı ve asansörlü olarak sunmaktayız. Şehiriçi İşyeri, Büro ve Ofis taşıma nakliye ihtiyaçlarınız için bizi arayınız.

 

Sancaktepe Ofis Taşımacılığı

Sancaktepe Ofis Taşımacılığı sektöründe lider konumda olan Kozcuoğlu İstanbul Ofis Taşıma firmamız siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat avantajları ve en güvenli yöntemlerle taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Büronuzu yeni ofisinize taşımadan önce eşyaların paketlenemesi ambalajlanması ve diğer sökme işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Söz konusu bütün çalışmaları kendi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Siz içiniz rahat sadece gözlemleyebilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk olmadan tamamen güvenli yöntemlerle taşıma çalışmasını yağpmaktayız. Nakliye araçlarımıza eşyalarınızı aşama aşama önem sırasına göre taşımaktayız.

 

Sancaktepe İşyeri ve Ofis Taşıma

Sancaktepe İşyeri ve Ofis Taşıma ihtiyacınız için bize 7/24 iletişim sayfamızda yer alan irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Taşıma öncesi Ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olup yerinde eşyalarınızın miktarı ve taşıma şartları göz önüne alınarak nakliye teklifi vermekteyiz. Ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olup herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ambalajlama ve Paketleme çalışmalarını üstlenen firmamız gerek duyulması halinde taşıma işlemlerini kolaylaştırmak için Asansörlü Taşıma Aracını kullanmaktadır.

 

Sancaktepe Ofis Taşımacılığı - Kozcuoğlu İstanbul Sancaktepe Ofis Taşıma

 

Sancaktepe Ofis Taşıma Firmaları

Sancaktepe Ofis Taşıma Firmaları ve Şirketleri arasında parlayan bir yıldız halini almış sektörde parmakla gösterilen ve yaptıklarıyla uyguladıklarıyla nakliyat sektörüne yön veren bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Sancaktepe’de Ofis Taşıma işleri için nakliyat firmaları arayan vatandaşlarımıza önerimiz kalite ve güven tercihiniz ise bize danışmadan taşınmayın deriz.

 

Sancaktepe Ofis Taşıma Fiyatları

Sancaktepe Ofis Taşıma Fiyatları Ücretlerini ucuz uygun fiyatlara sunmaktayız. Ortalama büro malzemeleri ve 1+1 eşyaları olan Para kasası, evrak dolapları, yönetici odası ve ofis bürosuna sahip bir işyerinin taşınma ücreti 900 TL olmaktadır. Yalnız şunu belirtmekte fayda var; ofisiniz 4-5 katlı 20-30 bölüm bürodan oluşuyor ise birden fazla yönetici odası mevcut ise evrak arşiviniz muhasebe büronuz ve para kasalarınız normalden fazla ise doğal olarak fiyat farklı olabilmektedir.