Tuzla Ofis Taşımacılığı - İstanbul Kozcuoğlu Tuzla Ofis Taşıma Firmaları Fiyatları

Tuzla Ofis Taşımacılığı

Ocak 17, 2017

Kozcuoğlu Tuzla Ofis Taşımacılığı Şirketi olarak Tuzla’da İşyeri ve Ofis Taşıma hizmeti sunmaktayız. Güvenli, Sözleşmeli ve Sigortalı Taşımacılık hizmeti sunan firmamız ile çalışmak ayrıcalıktır. Maddi ve Manevi kazancınızı gözeten %100 müşteri memnuniyetine önem veren firmamız ile taşınmak için bizleri arayınız.

 

Tuzla Ofis Taşımacılığı

Tuzla Ofis Taşımacılığı alanında binlerce iş yeri ofis ve büro malzemesinin taşımacılık işlemlerini başarılı sağlıklı bir şekilde gerçekleştirdik. İşyeri Taşıma işlemlerine başlamadan önce Ücretsiz Ekspertiz hizmeti kapsamında görevli arkadaşımız eşyalarınızı yerinde incelemektedir. Eşyalarının büyüklüğü, hacmi, taşımada kullanılacak araç, nakliye personel sayısı, paketleme ve ambalajlamada kullanılacak malzeme miktarı gibi daha bir çok unsuz belirlenir. Belirlenen koşullar çerçevesinde taşıma planı ve sözleşme metni hazırlanır. Karşılıklı mutabık kalındıktan sonra sözleşme imzalanır.

 

Tuzla Ofis Taşımacılığı - İstanbul Kozcuoğlu Tuzla Ofis Taşıma Firmaları Fiyatları

 

Tuzla İşyeri ve Ofis Taşıma

Tuzla İşyeri ve Ofis Taşıma hizmeti için belirlenen zaman zarfında taşıma işleriniz yapılmaktadır. Alanında uzman personel kadromuz tarafından özenle paketlenen eşyalarınız güvenli bir şekilde nakliyat araçlarına bırakılır. Tuzla Ofis Taşımacılığı firmamız De Montaj ve Montaj hizmetini de üstlenen firmamız yeni ofisinizde gerekli kurulumları da yapmaktadır.

 

Tuzla Ofis Taşıma Firmaları

Tuzla Ofis Taşıma Firmaları arayan siz değerli vatandaşlarımız kesinlikle doğru yerdesiniz. Tuzla’da Ofis Taşıma hizmeti sunan bir çok merdiven altı firma olabilir. Merdiven altı resmi çalışmayan, sözleşme yapmayan, sigortalı taşımacılık hizmeti sunmayan firma ve şirketlerle çalışmayınız. Aksi halde 3-5 kuruş yerine binlerce liralık maddi zarara uğrayabilir ve karşınızda bir muhatap bulamayabilirsiniz. Kozcuoğlu Tuzla Ofis Taşımacılığı Şirketimiz eşyalarınızda oluşacak zararları karşılayacağınız sözleşme kapsamında taahhüt etmektedir.

 

Tuzla Ofis Taşıma Fiyatları

Tuzla Ofis Taşıma Fiyatları açısından değerlendirildiğinde firmamız bir çok nakliyat şirketine nazaran uygun avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Ucuz fiyata İşyeri ve Ofisinizi taşıyalım ek maliyetlere gerek kalmadan kurulum dahil anahtar teslim çalışmamızı teslim edelim. Sizler de rahat bir nefes alın. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.