avrupa yakası ofis taşıma istanbul ofis taşımacılığı

Avrupa Yakası Ofis Taşıma

Eylül 29, 2018

İstanbul Avrupa Yakası Ofis Taşıma şirketi olarak Ofis Taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Garantili ve Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri sunan Taşıma Şirketimiz Profesyonel ofis taşımacılığı yapar. İstanbul Ofis Taşıma şirketi olarak Asansörlü Ofis Taşıma Hizmetinde sözleşmeli olarak eşyalarınızı tek tek ambalajlayıp paketleyerek taşıyoruz.

 

Avrupa Yakası Ofis Taşıma Şirketi

Ofisinizin emin ellerde ve güvenilir bir ekip ile taşınmasını istiyorsanız, Avrupa yakası ofis taşıma işi yapan firmamızı seçmekle başlayabilirsiniz. Ofisinizde belgelerin, dosyaların paketlenmesini siz değil bizler devralıyoruz. Ofisinizin tüm taşınma işlemlerini güven teminatıyla ilk aşamasından son aşamasına emanet alıp, iş bitiminde memnuniyetinizi geri dönüş olarak almak bizlere yetmektedir. Ofis taşımacılığı hassas ve bir o kadar dikkat gerektiren bir iştir. Ofisinizdeki değerli belgeleriniz, dosyalarınız, cihazlarınız ve makineleriniz taşıma işleminin bitimine kadar bizlerin güvencesi altında olmaktadır.

 

İstanbul Avrupa Yakası Ofis Taşımacılığı

Tüm paketleme, dosyalama işlemlerinin uğraşından sizleri, Avrupa yakası ofis taşıma işini üstlenen firmamız kurtarıp, size sadece yeni ofisinizin keyfini çıkarmak kalır. Nakliye hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyet odaklı,  uygun fiyat, expertiz hizmeti, sigortalı taşımacılık, güvenilir hizmet misyonu özellikleri ve söz verilen zamanda işi bitirip teslim etme disiplinine sahiptir.  Ofis taşıma öncesinde tüm eşyaları sigortalatmak tayız. Çıkartılan ekspertiz raporundan sonra ofis taşıma işlemimiz başlamaktadır. Expertiz raporu aynı zamanda, eşyaların genel bir tahminle ne kadar sürede taşınacağı konusunda bir ipucu da vermektedir. Daha sonrasında her dosya, belge, cihaz, makine gibi tüm eşyalarınız için ayrı ambalaj sistemi uygulamaktayız.

 

Profesyonel Avrupa Yakası Ofis Taşımacılığı İle Eşyalarınızı Taşıyoruz

Ofis taşıma işindeki hizmetlerimiz güven tahsis etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Eşyaların, bir yerden başka bir yere taşınırken oluşabilecek tehlikelerin ve her türlü sonuçları, firmamız tarafından üstlenilmektedir. Avrupa yakası ofis taşıma firması olarak evden eve nakliyat hizmeti de vermekteyiz. İşinde uzman ekip eşliğinde, kaliteli ve güvenilir ambalajlama ve istenilen büyüklükte ebatlı araç temini yaparak bu hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda, asansörlü taşımacılık hizmeti de vermekteyiz. Evden eve nakliyat veya ofis taşımacılığında sağladığımız bu hizmet, vinçli asansör yardımı ile eşyalarınızın balkondan veya pencereden alınıp, taşınması işlemidir. Yüksek katlı binalar ve apartman binalarının eşya taşınması için oldukça dar olduğu durumlarda, asansörlü taşımacılık hizmetimiz devreye girmektedir. Daha kısa sürelerde taşınma kolaylığı sağlayan bu hizmeti, Avrupa yakası ofis taşıma firması olarak, müşterilerimizin hizmet ve memnuniyetine sunmaktayız.